Driving Plzeň tam kde golf začíná ...

Golfová škola

Naším mottem je přiblížit golf každému, kdo o něj projeví zájem. Ve spolupráci s našimi trenéry, jsme připravili několik novinek, které jak doufáme, pomohou zlepšit Vaši golfovou hru, hru Vašich dětí a některé z Vás např. připraví na zkoušku golfové způsobilosti, dříve zvanou Zelená karta.

Mezi tyto novinky patří hlavně rozšíření poskytovaných tréninkových služeb o DEMO DNY, pravidelnou golfovou akademii, dětskou golfovou školu, skupinové lekce a další zvýhodněné balíčky, které naleznete v sekci Golfové balíčky.

Služby naší golfové školy jsou určeny pro každého z Vás, nemusíte být členem žádného golfového klubu ani nemusíte vlastnit golfové vybavení. Pokud byste však chtěli využít určitých slev můžete se stát i členem našeho 1. Slovanského golfového klubu a čerpat tak z různých výhod. Více informací o členství naleznete v sekci Golfový klub.

Naši trenéři jsou připraveni se plně věnovat zlepšení Vašeho švihu a připravit Vás na různé „nástrahy“ golfové hry, které Vás na golfových hřištích stoprocentně potkají.

Volíme plně individuální přístup dle Vašich časových možností, takže pokud by Vás naše nabídka v předem určených termínech neoslovila, neváhejte nás kontaktovat na e-mailech recepce@1slgc.cz nebo na tel. číslech našich trenérů

O Driving Plzeň

Driving range se nachází v plzeňské městské části Lobzy,
naproti střelnici ASO Dukla Plzeň. Golfové odpaliště je
přístupné PRO KAŽDÉHO, ať hraje golf aktivně nebo se chce
s touto hrou seznámit. Na Driving range se dostanete pěšky,
na kole i autem
.

Rádi byste začali hrát golf, ale nevíte jak na to?

Právě pro Vás jsou určené DEMO DNY, které vedou naši trenéři.
DEMO DNY jsou určeny pro každého a bez rozdílu věku.